C1210C222K5GACTU
KEMETKEMET
C1210C222K5GACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1210C222K5GACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 2200PF 50V NP0 1210
Duomenų lapai: C1210C222K5GACTU.pdf
  • Pranešimas
C1210C222K5GACTU specifikacijos
Dalies numeris C1210C222K5GACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 2200PF 50V NP0 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 266912 pcs Duomenų lapas C1210C222K5GACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.035" (0.88mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1210 (3225 Metric) Kiti vardai C1210C222K5GAC
C1210C222K5GAC7800
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 44 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Low ESL Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 2200pF ±10% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1210 (3225 Metric) Talpa 2200pF