C1210C222J2RACTU
KEMETKEMET
C1210C222J2RACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1210C222J2RACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 2200PF 200V X7R 1210
Duomenų lapai: C1210C222J2RACTU.pdf
  • Pranešimas
C1210C222J2RACTU specifikacijos
Dalies numeris C1210C222J2RACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 2200PF 200V X7R 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 250520 pcs Duomenų lapas C1210C222J2RACTU.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - Įvertinta 200V
Tolerancija 2200pF Storis (maks.) X7R
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija C RoHS statusas Tape & Reel (TR)
Srauto srovė - žemas dažnis General Purpose Reitingai -
Polarizacija 1210 (3225 Metric) Kiti vardai C1210C222J2RAC
C1210C222J2RAC7800
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 21 Weeks
Gamintojo kodas C1210C222J2RACTU Švino stilius 0.035" (0.88mm)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išplėstas aprašymas 2200pF ±5% 200V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±5% apibūdinimas CAP CER 2200PF 200V X7R 1210