C1210C182KGRACTU
KEMETKEMET
C1210C182KGRACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1210C182KGRACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 1800PF 2KV X7R 1210
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
C1210C182KGRACTU specifikacijos
Dalies numeris C1210C182KGRACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 1800PF 2KV X7R 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 111805 pcs Duomenų lapas
Įtampa - Įvertinta 2000V (2kV) Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.075" (1.90mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1210 (3225 Metric) Kiti vardai C1210C182KGRAC
C1210C182KGRAC7800
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 45 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos High Voltage Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 1800pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) Talpa 1800pF