C1210C162J8HAC7800
KEMETKEMET
C1210C162J8HAC7800 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1210C162J8HAC7800
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 1210 1.6NF 10V ULTRA STA
Duomenų lapai: C1210C162J8HAC7800.pdf
  • Pranešimas
C1210C162J8HAC7800 specifikacijos
Dalies numeris C1210C162J8HAC7800 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 1210 1.6NF 10V ULTRA STA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1190359 pcs Duomenų lapas C1210C162J8HAC7800.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.035" (0.88mm) Temperatūros koeficientas X8R
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1210 (3225 Metric) Kiti vardai C1210C162J8HACTU
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Low ESL, High Temperature
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1600pF ±5% 10V Ceramic Capacitor X8R 1210 (3225 Metric)
Talpa 1600pF Programos General Purpose