C1210C122JDGACTU
KEMETKEMET
C1210C122JDGACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1210C122JDGACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 1200PF 1KV NP0 1210
Duomenų lapai: C1210C122JDGACTU.pdf
  • Pranešimas
C1210C122JDGACTU specifikacijos
Dalies numeris C1210C122JDGACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 1200PF 1KV NP0 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 94825 pcs Duomenų lapas C1210C122JDGACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 1000V (1kV) Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.091" (2.30mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1210 (3225 Metric) Kiti vardai C1210C122JDGAC
C1210C122JDGAC7800
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 45 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos High Voltage Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 1200pF ±5% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1210 (3225 Metric) Talpa 1200pF