C1210C106M3PACTU
KEMETKEMET
C1210C106M3PACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1210C106M3PACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 10UF 25V X5R 1210
Duomenų lapai: C1210C106M3PACTU.pdf
  • Pranešimas
C1210C106M3PACTU specifikacijos
Dalies numeris C1210C106M3PACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 10UF 25V X5R 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 74320 pcs Duomenų lapas C1210C106M3PACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.083" (2.10mm) Temperatūros koeficientas X5R
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1210 (3225 Metric) Kiti vardai 399-8227-2
C1210C106M3PAC
C1210C106M3PAC7800
C1210C106M3PACTU-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 10µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X5R 1210 (3225 Metric) Talpa 10µF