C1210C105M3VACTU
KEMETKEMET
C1210C105M3VACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1210C105M3VACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 1UF 25V Y5V 1210
Duomenų lapai: C1210C105M3VACTU.pdf
  • Pranešimas
C1210C105M3VACTU specifikacijos
Dalies numeris C1210C105M3VACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 1UF 25V Y5V 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 435665 pcs Duomenų lapas C1210C105M3VACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.067" (1.70mm) Temperatūros koeficientas Y5V (F)
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1210 (3225 Metric) Kiti vardai C1210C105M3VAC
C1210C105M3VAC7800
Darbinė temperatūra -30°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 43 Weeks
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 1µF ±20% 25V Ceramic Capacitor Y5V (F) 1210 (3225 Metric) Talpa 1µF