C1210C104J1HACTU
KEMETKEMET
C1210C104J1HACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1210C104J1HACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0.1UF 100V X8R 1210
Duomenų lapai: C1210C104J1HACTU.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
C1210C104J1HACTU specifikacijos
Dalies numeris C1210C104J1HACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0.1UF 100V X8R 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 32344 pcs Duomenų lapas C1210C104J1HACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.075" (1.90mm) Temperatūros koeficientas X8R
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 1210 (3225 Metric) Kiti vardai 399-5774-6
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 44 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos High Temperature Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 0.1µF ±5% 100V Ceramic Capacitor X8R 1210 (3225 Metric) Talpa 0.1µF