C1210C104F3JAC7800
KEMETKEMET
C1210C104F3JAC7800 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1210C104F3JAC7800
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0.1UF 25V U2J 1210
Duomenų lapai: C1210C104F3JAC7800.pdf
  • Pranešimas
C1210C104F3JAC7800 specifikacijos
Dalies numeris C1210C104F3JAC7800 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0.1UF 25V U2J 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 70338 pcs Duomenų lapas C1210C104F3JAC7800.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±1%
Storis (maks.) 0.035" (0.88mm) Temperatūros koeficientas U2J
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1210 (3225 Metric) Kiti vardai C1210C104F3JACTU
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Low Dissipation Factor, Low ESL
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 0.1µF ±1% 25V Ceramic Capacitor U2J 1210 (3225 Metric)
Talpa 0.1µF Programos General Purpose