C1210C103F5GACTU
KEMETKEMET
C1210C103F5GACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1210C103F5GACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 10000PF 50V C0G/NP0 1210
Duomenų lapai: C1210C103F5GACTU.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
C1210C103F5GACTU specifikacijos
Dalies numeris C1210C103F5GACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 10000PF 50V C0G/NP0 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 71718 pcs Duomenų lapas C1210C103F5GACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±1%
Storis (maks.) 0.047" (1.20mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.134" L x 0.098" W (3.40mm x 2.50mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 1210 (3225 Metric) Kiti vardai 399-8216-6
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 30 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Low ESL Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 10000pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1210 (3225 Metric) Talpa 10000pF