C1210C102KDGACTU
KEMETKEMET
C1210C102KDGACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1210C102KDGACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 1000PF 1KV C0G/NP0 1210
Duomenų lapai: C1210C102KDGACTU.pdf
  • Pranešimas
C1210C102KDGACTU specifikacijos
Dalies numeris C1210C102KDGACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 1000PF 1KV C0G/NP0 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 180761 pcs Duomenų lapas C1210C102KDGACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 1000V (1kV) Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.075" (1.90mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1210 (3225 Metric) Kiti vardai 399-7094-2
C1210C102KDGAC
C1210C102KDGAC7800
C1210C102KDGACTU-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 29 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos High Voltage Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 1000pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1210 (3225 Metric) Talpa 1000pF