C1210C102K5GACTU
KEMETKEMET
C1210C102K5GACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1210C102K5GACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 1000PF 50V NP0 1210
Duomenų lapai: C1210C102K5GACTU.pdf
  • Pranešimas
C1210C102K5GACTU specifikacijos
Dalies numeris C1210C102K5GACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 1000PF 50V NP0 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 452019 pcs Duomenų lapas C1210C102K5GACTU.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - Įvertinta 50V
Tolerancija 1000pF Storis (maks.) C0G, NP0
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija C RoHS statusas Tape & Reel (TR)
Srauto srovė - žemas dažnis General Purpose Reitingai -
Polarizacija 1210 (3225 Metric) Kiti vardai C1210C102K5GAC
C1210C102K5GAC7800
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 21 Weeks
Gamintojo kodas C1210C102K5GACTU Švino stilius 0.035" (0.88mm)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Low ESL
Gedimo greitis - Išplėstas aprašymas 1000pF ±10% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1210 (3225 Metric)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±10% apibūdinimas CAP CER 1000PF 50V NP0 1210