C1206X682K1GEC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1206X682K1GEC
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 1206 6.8NF 100V C0G
Duomenų lapai: C1206X682K1GEC.pdf
  • Pranešimas
C1206X682K1GEC specifikacijos
Dalies numeris C1206X682K1GEC Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 1206 6.8NF 100V C0G "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 82341 pcs Duomenų lapas C1206X682K1GEC.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.039" (0.98mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Serija X
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 6800pF ±10% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Talpa 6800pF Programos Boardflex Sensitive, ESD Protection
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
C1206X682JMREC
C1206X682JMREC
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 1206 6.8NF 63V X7R 5%
Sandelyje: 90136 pcs
parsisiųsti: C1206X682JMREC.pdf
RFQ
C1206X682K1GECAUTO
C1206X682K1GECAUTO
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 1206 6.8NF 100V C0G
Sandelyje: 335041 pcs
parsisiųsti: C1206X682K1GECAUTO.pdf
RFQ
C1206X682K1GEC7800
C1206X682K1GEC7800