C1206X682FMGEC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1206X682FMGEC
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 1206 6.8NF 63V C0G 1%
Duomenų lapai: C1206X682FMGEC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
C1206X682FMGEC specifikacijos
Dalies numeris C1206X682FMGEC Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 1206 6.8NF 63V C0G 1% "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 84917 pcs Duomenų lapas C1206X682FMGEC.pdf
Įtampa - Įvertinta 63V Tolerancija ±1%
Storis (maks.) 0.039" (0.98mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Serija X
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Low ESL, Soft Termination
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 6800pF ±1% 63V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Talpa 6800pF Programos Boardflex Sensitive, ESD Protection