C1206X511F8HACAUTO
KEMETKEMET
C1206X511F8HACAUTO Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1206X511F8HACAUTO
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 1206 510PF 10V ULTRA STA
Duomenų lapai: C1206X511F8HACAUTO.pdf
  • Pranešimas
C1206X511F8HACAUTO specifikacijos
Dalies numeris C1206X511F8HACAUTO Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 1206 510PF 10V ULTRA STA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 406158 pcs Duomenų lapas C1206X511F8HACAUTO.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Tolerancija ±1%
Storis (maks.) 0.039" (0.98mm) Temperatūros koeficientas X8R
Dydis / Matmenys 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Serija FT-CAP
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 36 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Low ESL, Soft Termination
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 510pF ±1% 10V Ceramic Capacitor X8R 1206 (3216 Metric)
Talpa 510pF Programos Automotive, Boardflex Sensitive