C1206X474JMREC7210
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1206X474JMREC7210
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 1206 470NF 63V X7R 5%
Duomenų lapai: C1206X474JMREC7210.pdf
  • Pranešimas
C1206X474JMREC7210 specifikacijos
Dalies numeris C1206X474JMREC7210 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 1206 470NF 63V X7R 5% "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 443734 pcs Duomenų lapas C1206X474JMREC7210.pdf
Įtampa - Įvertinta 63V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.073" (1.85mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Serija X
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Soft Termination
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 0.47µF ±5% 63V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Talpa 0.47µF Programos Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
C1206X474J5REC7210
C1206X474J5REC7210
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 1206 470NF 50V X7R 5%
Sandelyje: 457219 pcs
parsisiųsti: C1206X474J5REC7210.pdf
RFQ
C1206X474K1REC7210
C1206X474K1REC7210
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 1206 470NF 100V X7R
Sandelyje: 627111 pcs
parsisiųsti: C1206X474K1REC7210.pdf
RFQ
C1206X474JMREC
C1206X474JMREC
apibūdinimas: CAP CER 1206 470NF 63V X7R 5%