C1206X473K3GEC
KEMETKEMET
KEMET
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1206X473K3GEC
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 1206 47NF 25V C0G 10%
Duomenų lapai: C1206X473K3GEC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
C1206X473K3GEC specifikacijos
Dalies numeris C1206X473K3GEC Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 1206 47NF 25V C0G 10% "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 73283 pcs Duomenų lapas C1206X473K3GEC.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.071" (1.80mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Serija X
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Low ESL, Soft Termination
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 0.047µF ±10% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Talpa 0.047µF Programos Boardflex Sensitive, ESD Protection
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
C1206X473K2REC7210
C1206X473K2REC7210
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 1206 47NF 200V X7R 10%
Sandelyje: 703841 pcs
parsisiųsti: C1206X473K2REC7210.pdf
RFQ
C1206X473K3JACAUTO
C1206X473K3JACAUTO
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 0.047UF 25V U2J 1206
Sandelyje: 595172 pcs
parsisiųsti: C1206X473K3JACAUTO.pdf
RFQ
C1206X473K3GEC7210
C1206X473K3GEC7210
apibūdinimas: CAP CER 1206 47NF 25V C0G 10%
parsisiųsti: C1206X473K3GEC7210.pdf
C1206X473K3GEC7800
C1206X473K3GEC7800
parsisiųsti: C1206X473K3GEC7800.pdf
C1206X473K3JAC7800
C1206X473K3JAC7800
parsisiųsti: C1206X473K3JAC7800.pdf
C1206X473K3GECAUTO7210
C1206X473K3GECAUTO7210
parsisiųsti: C1206X473K3GECAUTO7210.pdf
C1206X473K2RECAUTO7210
C1206X473K2RECAUTO7210
parsisiųsti: C1206X473K2RECAUTO7210.pdf
C1206X473K2RACTU
C1206X473K2RACTU
apibūdinimas: CAP CER 0.047UF 200V X7R 1206
parsisiųsti: C1206X473K2RACTU.pdf
C1206X473K3GECAUTO
C1206X473K3GECAUTO