C1206X472M2REC7210
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1206X472M2REC7210
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 1206 4.7NF 200V X7R
Duomenų lapai: C1206X472M2REC7210.pdf
  • Pranešimas
C1206X472M2REC7210 specifikacijos
Dalies numeris C1206X472M2REC7210 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 1206 4.7NF 200V X7R "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 694717 pcs Duomenų lapas C1206X472M2REC7210.pdf
Įtampa - Įvertinta 200V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.039" (0.98mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Serija X
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Soft Termination
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 4700pF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Talpa 4700pF Programos Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection