C1206X472J5GEC
KEMETKEMET
KEMET
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1206X472J5GEC
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 1206 4.7NF 50V C0G 5%
Duomenų lapai: C1206X472J5GEC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
C1206X472J5GEC specifikacijos
Dalies numeris C1206X472J5GEC Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 1206 4.7NF 50V C0G 5% "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 63850 pcs Duomenų lapas C1206X472J5GEC.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.039" (0.98mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Serija X
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Low ESL, Soft Termination
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 4700pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Talpa 4700pF Programos Boardflex Sensitive, ESD Protection