C1206X334M3REC
KEMETKEMET
KEMET
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1206X334M3REC
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 1206 330NF 25V X7R 20%
Duomenų lapai: C1206X334M3REC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
C1206X334M3REC specifikacijos
Dalies numeris C1206X334M3REC Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 1206 330NF 25V X7R 20% "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 124909 pcs Duomenų lapas C1206X334M3REC.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.055" (1.40mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Serija X
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Soft Termination
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 0.33µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Talpa 0.33µF Programos Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
C1206X334M1RECAUTO
C1206X334M1RECAUTO
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 1206 330NF 100V X7R
Sandelyje: 483602 pcs
parsisiųsti: C1206X334M1RECAUTO.pdf
RFQ
C1206X334M1REC7800
C1206X334M1REC7800
Gamintojai: KEMET
Sandelyje: 476330 pcs
parsisiųsti: C1206X334M1REC7800.pdf
RFQ
C1206X334M3REC7800
C1206X334M3REC7800
apibūdinimas: CAP CER 1206 330NF 25V X7R 20%
parsisiųsti: C1206X334M3REC7800.pdf
C1206X334M3REC7210
C1206X334M3REC7210
parsisiųsti: C1206X334M3REC7210.pdf
C1206X334M4REC7210
C1206X334M4REC7210
apibūdinimas: CAP CER 1206 330NF 16V X7R 20%
parsisiųsti: C1206X334M4REC7210.pdf
C1206X334M3RECAUTO
C1206X334M3RECAUTO