C1206X334J1REC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1206X334J1REC
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 1206 330NF 100V X7R 5%
Duomenų lapai: C1206X334J1REC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
C1206X334J1REC specifikacijos
Dalies numeris C1206X334J1REC Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 1206 330NF 100V X7R 5% "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 95871 pcs Duomenų lapas C1206X334J1REC.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.055" (1.40mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Serija X
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Soft Termination
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 0.33µF ±5% 100V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Talpa 0.33µF Programos Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
C1206X334J1REC7210
C1206X334J1REC7210
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 1206 330NF 100V X7R 5%
Sandelyje: 415985 pcs
parsisiųsti: C1206X334J1REC7210.pdf
RFQ
C1206X334J1REC7800
C1206X334J1REC7800
Gamintojai: KEMET