C1206X332KAREC
KEMETKEMET
KEMET
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1206X332KAREC
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 1206 3.3NF 250V X7R
Duomenų lapai: C1206X332KAREC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
C1206X332KAREC specifikacijos
Dalies numeris C1206X332KAREC Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 1206 3.3NF 250V X7R "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 125505 pcs Duomenų lapas C1206X332KAREC.pdf
Įtampa - Įvertinta 250V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.039" (0.98mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Serija X
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Soft Termination
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 3300pF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Talpa 3300pF Programos Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection