C1206X224K5REC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1206X224K5REC
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 1206 220NF 50V X7R 10%
Duomenų lapai: C1206X224K5REC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
C1206X224K5REC specifikacijos
Dalies numeris C1206X224K5REC Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 1206 220NF 50V X7R 10% "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 140302 pcs Duomenų lapas C1206X224K5REC.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.043" (1.10mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Serija X
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 53 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Soft Termination
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 0.22µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Talpa 0.22µF Programos Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
C1206X224K4REC7800
C1206X224K4REC7800
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 1206 220NF 16V X7R 10%
Sandelyje: 553329 pcs
parsisiųsti: C1206X224K4REC7800.pdf
RFQ
C1206X224KMREC
C1206X224KMREC
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 1206 220NF 63V X7R 10%
Sandelyje: 149984 pcs
parsisiųsti: C1206X224KMREC.pdf
RFQ
C1206X224K5REC7800
C1206X224K5REC7800
apibūdinimas: CAP CER 1206 220NF 50V X7R 10%