C1206X223G1GEC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1206X223G1GEC
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 1206 22NF 100V C0G 2%
Duomenų lapai: C1206X223G1GEC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
C1206X223G1GEC specifikacijos
Dalies numeris C1206X223G1GEC Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 1206 22NF 100V C0G 2% "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 95839 pcs Duomenų lapas C1206X223G1GEC.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±2%
Storis (maks.) 0.071" (1.80mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Serija X
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 0.022µF ±2% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Talpa 0.022µF Programos Boardflex Sensitive, ESD Protection
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
C1206X223FAGECAUTO7210
C1206X223FAGECAUTO7210
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 1206 22NF 250V C0G 1%
Sandelyje: 145744 pcs
parsisiųsti: C1206X223FAGECAUTO7210.pdf
RFQ
C1206X223FMGECAUTO
C1206X223FMGECAUTO
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 1206 22NF 63V C0G 1%
Sandelyje: 141473 pcs
parsisiųsti: C1206X223FMGECAUTO.pdf
RFQ
C1206X223G1GEC7800
C1206X223G1GEC7800
apibūdinimas: CAP CER 1206 22NF 100V C0G 2%