C1206X223F2GEC7210
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1206X223F2GEC7210
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 1206 22NF 200V C0G 1%
Duomenų lapai: C1206X223F2GEC7210.pdf
  • Pranešimas
C1206X223F2GEC7210 specifikacijos
Dalies numeris C1206X223F2GEC7210 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 1206 22NF 200V C0G 1% "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 122432 pcs Duomenų lapas C1206X223F2GEC7210.pdf
Įtampa - Įvertinta 200V Tolerancija ±1%
Storis (maks.) 0.071" (1.80mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Serija X
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 0.022µF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Talpa 0.022µF Programos Boardflex Sensitive, ESD Protection
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
C1206X223F2GEC7800
C1206X223F2GEC7800
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 1206 22NF 200V C0G 1%
Sandelyje: 121313 pcs
parsisiųsti: C1206X223F2GEC7800.pdf
RFQ
C1206X223F3GEC7210
C1206X223F3GEC7210
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 1206 22NF 25V C0G 1%
Sandelyje: 137071 pcs
parsisiųsti: C1206X223F3GEC7210.pdf
RFQ
C1206X223F2GEC
C1206X223F2GEC