C1206X222MAGEC
KEMETKEMET
KEMET
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1206X222MAGEC
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 1206 2.2NF 250V C0G
Duomenų lapai: C1206X222MAGEC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
C1206X222MAGEC specifikacijos
Dalies numeris C1206X222MAGEC Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 1206 2.2NF 250V C0G "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 72771 pcs Duomenų lapas C1206X222MAGEC.pdf
Įtampa - Įvertinta 250V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.051" (1.30mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Serija X
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Low ESL, Soft Termination
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 2200pF ±20% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Talpa 2200pF Programos Boardflex Sensitive, ESD Protection