C1206X222K1GEC
KEMETKEMET
KEMET
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1206X222K1GEC
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 1206 2.2NF 100V C0G
Duomenų lapai: C1206X222K1GEC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
C1206X222K1GEC specifikacijos
Dalies numeris C1206X222K1GEC Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 1206 2.2NF 100V C0G "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 78208 pcs Duomenų lapas C1206X222K1GEC.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.051" (1.30mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Serija X
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Low ESL, Soft Termination
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 2200pF ±10% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Talpa 2200pF Programos Boardflex Sensitive, ESD Protection
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
C1206X222K1HAC7800
C1206X222K1HAC7800
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 1206 2.2NF 100V ULTRA ST
Sandelyje: 1128211 pcs
parsisiųsti: C1206X222K1HAC7800.pdf
RFQ
C1206X222K1GECAUTO7210
C1206X222K1GECAUTO7210
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 1206 2.2NF 100V C0G
Sandelyje: 332260 pcs
parsisiųsti: C1206X222K1GECAUTO7210.pdf
RFQ
C1206X222JMREC
C1206X222JMREC
apibūdinimas: CAP CER 1206 2.2NF 63V X7R 5%
parsisiųsti: C1206X222JMREC.pdf
C1206X222K1GEC7800
C1206X222K1GEC7800