C1206X162J1HAC7800
KEMETKEMET
C1206X162J1HAC7800 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1206X162J1HAC7800
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 1206 1.6NF 100V ULTRA ST
Duomenų lapai: C1206X162J1HAC7800.pdf
  • Pranešimas
C1206X162J1HAC7800 specifikacijos
Dalies numeris C1206X162J1HAC7800 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 1206 1.6NF 100V ULTRA ST "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1119282 pcs Duomenų lapas C1206X162J1HAC7800.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.047" (1.20mm) Temperatūros koeficientas X8R
Dydis / Matmenys 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Serija FT-CAP
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Kiti vardai C1206X162J1HACTU
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 36 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Low ESL, Soft Termination Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 1600pF ±5% 100V Ceramic Capacitor X8R 1206 (3216 Metric) Talpa 1600pF