C1206X155K3RACTU
KEMETKEMET
C1206X155K3RACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1206X155K3RACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 1.5UF 25V X7R 1206
Duomenų lapai: C1206X155K3RACTU.pdf
  • Pranešimas
C1206X155K3RACTU specifikacijos
Dalies numeris C1206X155K3RACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 1.5UF 25V X7R 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 199806 pcs Duomenų lapas C1206X155K3RACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.069" (1.75mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Serija FT-CAP
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Kiti vardai C1206X155K3RAC
C1206X155K3RAC7800
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 47 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Soft Termination Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 1.5µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) Talpa 1.5µF