C1206X154M5RACTU
KEMETKEMET
C1206X154M5RACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1206X154M5RACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0.15UF 50V X7R 1206
Duomenų lapai: C1206X154M5RACTU.pdf
  • Pranešimas
C1206X154M5RACTU specifikacijos
Dalies numeris C1206X154M5RACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0.15UF 50V X7R 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 503019 pcs Duomenų lapas C1206X154M5RACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.039" (1.00mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Serija FT-CAP
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Kiti vardai C1206X154M5RAC
C1206X154M5RAC7800
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 50 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Soft Termination Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 0.15µF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) Talpa 0.15µF