C1206X154J3REC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1206X154J3REC
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 1206 150NF 25V X7R 5%
Duomenų lapai: C1206X154J3REC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
C1206X154J3REC specifikacijos
Dalies numeris C1206X154J3REC Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 1206 150NF 25V X7R 5% "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 103340 pcs Duomenų lapas C1206X154J3REC.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.073" (1.85mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Serija X
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Soft Termination
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 0.15µF ±5% 25V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Talpa 0.15µF Programos Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection