C1206X153FMGEC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1206X153FMGEC
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 1206 15NF 63V C0G 1%
Duomenų lapai: C1206X153FMGEC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
C1206X153FMGEC specifikacijos
Dalies numeris C1206X153FMGEC Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 1206 15NF 63V C0G 1% "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 86374 pcs Duomenų lapas C1206X153FMGEC.pdf
Įtampa - Įvertinta 63V Tolerancija ±1%
Storis (maks.) 0.053" (1.35mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Serija X
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Low ESL, Soft Termination
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 0.015µF ±1% 63V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Talpa 0.015µF Programos Boardflex Sensitive, ESD Protection
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
C1206X153FAGEC7800
C1206X153FAGEC7800
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 1206 15NF 250V C0G 1%
Sandelyje: 116991 pcs
parsisiųsti: C1206X153FAGEC7800.pdf
RFQ
C1206X153G1GEC7800
C1206X153G1GEC7800
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 1206 15NF 100V C0G 2%
Sandelyje: 156547 pcs
parsisiųsti: C1206X153G1GEC7800.pdf
RFQ
C1206X153FMGECAUTO
C1206X153FMGECAUTO
apibūdinimas: CAP CER 1206 15NF 63V C0G 1%