C1206X153F2GEC7210
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1206X153F2GEC7210
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 1206 15NF 200V C0G 1%
Duomenų lapai: C1206X153F2GEC7210.pdf
  • Pranešimas
C1206X153F2GEC7210 specifikacijos
Dalies numeris C1206X153F2GEC7210 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 1206 15NF 200V C0G 1% "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 143985 pcs Duomenų lapas C1206X153F2GEC7210.pdf
Įtampa - Įvertinta 200V Tolerancija ±1%
Storis (maks.) 0.053" (1.35mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Serija X
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Low ESL, Soft Termination
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 0.015µF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Talpa 0.015µF Programos Boardflex Sensitive, ESD Protection