C1206X105K3REC
KEMETKEMET
KEMET
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1206X105K3REC
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 1206 1UF 25V X7R 10%
Duomenų lapai: C1206X105K3REC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
C1206X105K3REC specifikacijos
Dalies numeris C1206X105K3REC Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 1206 1UF 25V X7R 10% "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 134185 pcs Duomenų lapas C1206X105K3REC.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.047" (1.20mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Serija X
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Soft Termination
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Talpa 1µF Programos Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
C1206X105K4RACTU
C1206X105K4RACTU
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 1UF 16V X7R 1206
Sandelyje: 485694 pcs
parsisiųsti: C1206X105K4RACTU.pdf
RFQ
C1206X105K3RECAUTO
C1206X105K3RECAUTO
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 1206 1UF 25V X7R 10%