C1206X104KAREC
KEMETKEMET
KEMET
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1206X104KAREC
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 1206 0.1UF 250V X7R
Duomenų lapai: C1206X104KAREC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
C1206X104KAREC specifikacijos
Dalies numeris C1206X104KAREC Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 1206 0.1UF 250V X7R "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 144144 pcs Duomenų lapas C1206X104KAREC.pdf
Įtampa - Įvertinta 250V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.055" (1.40mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Serija X
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Soft Termination
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 0.1µF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Talpa 0.1µF Programos Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
C1206X104KAREC7800
C1206X104KAREC7800
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 1206 0.1UF 250V X7R