C1206X104J1REC
KEMETKEMET
KEMET
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1206X104J1REC
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 1206 0.1UF 100V X7R 5%
Duomenų lapai: C1206X104J1REC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
C1206X104J1REC specifikacijos
Dalies numeris C1206X104J1REC Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 1206 0.1UF 100V X7R 5% "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 92854 pcs Duomenų lapas C1206X104J1REC.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.055" (1.40mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Serija X
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Soft Termination
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 0.1µF ±5% 100V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Talpa 0.1µF Programos Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection