C1206X104F3GEC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1206X104F3GEC
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 1206 0.1UF 25V C0G 1%
Duomenų lapai: C1206X104F3GEC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
C1206X104F3GEC specifikacijos
Dalies numeris C1206X104F3GEC Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 1206 0.1UF 25V C0G 1% "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 74996 pcs Duomenų lapas C1206X104F3GEC.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±1%
Storis (maks.) 0.071" (1.80mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Serija X
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Low ESL, Soft Termination
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 0.1µF ±1% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Talpa 0.1µF Programos Boardflex Sensitive, ESD Protection
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
C1206X103MMRECAUTO
C1206X103MMRECAUTO
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 1206 10NF 63V X7R 20%
Sandelyje: 527904 pcs
parsisiųsti: C1206X103MMRECAUTO.pdf
RFQ
C1206X104F3GEC7210
C1206X104F3GEC7210
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 1206 0.1UF 25V C0G 1%
Sandelyje: 140642 pcs
parsisiųsti: C1206X104F3GEC7210.pdf
RFQ
C1206X104F3GECAUTO7210
C1206X104F3GECAUTO7210