C1206X103K4REC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1206X103K4REC
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 1206 10NF 16V X7R 10%
Duomenų lapai: C1206X103K4REC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
C1206X103K4REC specifikacijos
Dalies numeris C1206X103K4REC Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 1206 10NF 16V X7R 10% "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 139943 pcs Duomenų lapas C1206X103K4REC.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.039" (0.98mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Serija X
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Soft Termination
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 10000pF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Talpa 10000pF Programos Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
C1206X103K4HAC7800
C1206X103K4HAC7800
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 1206 10NF 16V ULTRA STAB
Sandelyje: 959642 pcs
parsisiųsti: C1206X103K4HAC7800.pdf
RFQ
C1206X103K4RECAUTO7210
C1206X103K4RECAUTO7210
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 1206 10NF 16V X7R 10%
Sandelyje: 517973 pcs
parsisiųsti: C1206X103K4RECAUTO7210.pdf
RFQ
C1206X103K4REC7800
C1206X103K4REC7800
parsisiųsti: C1206X103K4REC7800.pdf
C1206X103K3RECAUTO
C1206X103K3RECAUTO
apibūdinimas: CAP CER 1206 10NF 25V X7R 10%
parsisiųsti: C1206X103K3RECAUTO.pdf
C1206X103K4REC7210
C1206X103K4REC7210