C1206X103J3REC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1206X103J3REC
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 1206 10NF 25V X7R 5%
Duomenų lapai: C1206X103J3REC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
C1206X103J3REC specifikacijos
Dalies numeris C1206X103J3REC Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 1206 10NF 25V X7R 5% "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 96075 pcs Duomenų lapas C1206X103J3REC.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.039" (0.98mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Serija X
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Soft Termination
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 10000pF ±5% 25V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Talpa 10000pF Programos Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Susiję produktai
C1206X103J3REC7210
C1206X103J3REC7210
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 1206 10NF 25V X7R 5%
Sandelyje: 504543 pcs
parsisiųsti: C1206X103J3REC7210.pdf
RFQ
C1206X103J3RECAUTO7210
C1206X103J3RECAUTO7210
Gamintojai: KEMET
Sandelyje: 558168 pcs
parsisiųsti: C1206X103J3RECAUTO7210.pdf
RFQ
C1206X103J3GEC
C1206X103J3GEC
apibūdinimas: CAP CER 1206 10NF 25V C0G 5%
parsisiųsti: C1206X103J3GEC.pdf
C1206X103J3REC7800
C1206X103J3REC7800
parsisiųsti: C1206X103J3REC7800.pdf
C1206X103J3GECAUTO7210
C1206X103J3GECAUTO7210
parsisiųsti: C1206X103J3GECAUTO7210.pdf
C1206X103J3GEC7210
C1206X103J3GEC7210
parsisiųsti: C1206X103J3GEC7210.pdf
C1206X103J3RECAUTO
C1206X103J3RECAUTO