C1206X102MAGECAUTO
KEMETKEMET
KEMET
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1206X102MAGECAUTO
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 1206 1NF 250V C0G 20%
Duomenų lapai: C1206X102MAGECAUTO.pdf
  • Pranešimas
C1206X102MAGECAUTO specifikacijos
Dalies numeris C1206X102MAGECAUTO Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 1206 1NF 250V C0G 20% "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 278223 pcs Duomenų lapas C1206X102MAGECAUTO.pdf
Įtampa - Įvertinta 250V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.039" (0.98mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Serija X
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Low ESL, Soft Termination
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1000pF ±20% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Talpa 1000pF Programos Automotive, Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
C1206X102MARECAUTO
C1206X102MARECAUTO
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 1206 1NF 250V X7R 20%
Sandelyje: 579288 pcs
parsisiųsti: C1206X102MARECAUTO.pdf
RFQ
C1206X102MAGECAUTO7210
C1206X102MAGECAUTO7210
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 1206 1NF 250V C0G 20%