C1206X102J5GEC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1206X102J5GEC
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 1206 1NF 50V C0G 5%
Duomenų lapai: C1206X102J5GEC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
C1206X102J5GEC specifikacijos
Dalies numeris C1206X102J5GEC Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 1206 1NF 50V C0G 5% "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 72766 pcs Duomenų lapas C1206X102J5GEC.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.039" (0.98mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Serija X
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Low ESL, Soft Termination
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1000pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Talpa 1000pF Programos Boardflex Sensitive, ESD Protection
Susiję produktai
C1206X102J4RECAUTO7210
C1206X102J4RECAUTO7210
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 1206 1NF 16V X7R 5%
Sandelyje: 509659 pcs
parsisiųsti: C1206X102J4RECAUTO7210.pdf
RFQ
C1206X102J4RECAUTO
C1206X102J4RECAUTO
Gamintojai: KEMET
Sandelyje: 531906 pcs
parsisiųsti: C1206X102J4RECAUTO.pdf
RFQ
C1206X102J5GEC7210
C1206X102J5GEC7210
apibūdinimas: CAP CER 1206 1NF 50V C0G 5%
parsisiųsti: C1206X102J5GEC7210.pdf
C1206X102J5REC
C1206X102J5REC
apibūdinimas: CAP CER 1206 1NF 50V X7R 5%
parsisiųsti: C1206X102J5REC.pdf
C1206X102J5GEC7800
C1206X102J5GEC7800