C1206X102J1GEC
KEMETKEMET
KEMET
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1206X102J1GEC
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 1206 1NF 100V C0G 5%
Duomenų lapai: C1206X102J1GEC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
C1206X102J1GEC specifikacijos
Dalies numeris C1206X102J1GEC Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 1206 1NF 100V C0G 5% "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 70018 pcs Duomenų lapas C1206X102J1GEC.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.039" (0.98mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Serija X
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Low ESL, Soft Termination
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1000pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Talpa 1000pF Programos Boardflex Sensitive, ESD Protection
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
C1206X102J1HACAUTO
C1206X102J1HACAUTO
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 1206 1NF 100V ULTRA STAB
Sandelyje: 1036579 pcs
parsisiųsti: C1206X102J1HACAUTO.pdf
RFQ
C1206X102J1REC
C1206X102J1REC
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 1206 1NF 100V X7R 5%
Sandelyje: 85387 pcs
parsisiųsti: C1206X102J1REC.pdf
RFQ
C1206X102J1GEC7210
C1206X102J1GEC7210
apibūdinimas: CAP CER 1206 1NF 100V C0G 5%
parsisiųsti: C1206X102J1GEC7210.pdf
C1206X102GMGEC
C1206X102GMGEC
apibūdinimas: CAP CER 1206 1NF 63V C0G 2%
parsisiųsti: C1206X102GMGEC.pdf
C1206X102J1GECAUTO7210
C1206X102J1GECAUTO7210
parsisiųsti: C1206X102J1GECAUTO7210.pdf
C1206X102GAGECAUTO
C1206X102GAGECAUTO
apibūdinimas: CAP CER 1206 1NF 250V C0G 2%
parsisiųsti: C1206X102GAGECAUTO.pdf
C1206X102GMGECAUTO7210
C1206X102GMGECAUTO7210
parsisiųsti: C1206X102GMGECAUTO7210.pdf
C1206X102J1GEC7800
C1206X102J1GEC7800