C1206X102F3GEC7210
KEMETKEMET
KEMET
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1206X102F3GEC7210
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 1206 1NF 25V C0G 1%
Duomenų lapai: C1206X102F3GEC7210.pdf
  • Pranešimas
C1206X102F3GEC7210 specifikacijos
Dalies numeris C1206X102F3GEC7210 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 1206 1NF 25V C0G 1% "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 149273 pcs Duomenų lapas C1206X102F3GEC7210.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±1%
Storis (maks.) 0.039" (0.98mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Serija X
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Low ESL, Soft Termination
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1000pF ±1% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Talpa 1000pF Programos Boardflex Sensitive, ESD Protection