C1206V223KBRACTU
KEMETKEMET
C1206V223KBRACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1206V223KBRACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0.022UF 630V X7R 1206
Duomenų lapai: C1206V223KBRACTU.pdf
  • Pranešimas
C1206V223KBRACTU specifikacijos
Dalies numeris C1206V223KBRACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0.022UF 630V X7R 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 289324 pcs Duomenų lapas C1206V223KBRACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 630V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.075" (1.90mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija ArcShield™
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Kiti vardai 399-6474-2
C1206V223KBRAC
C1206V223KBRAC7800
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 50 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos High Voltage Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 0.022µF ±10% 630V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) Talpa 0.022µF