C1206T104K2RCLTU
KEMETKEMET
C1206T104K2RCLTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1206T104K2RCLTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0.1UF 200V X7R 1206
Duomenų lapai: C1206T104K2RCLTU.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
C1206T104K2RCLTU specifikacijos
Dalies numeris C1206T104K2RCLTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0.1UF 200V X7R 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 82735 pcs Duomenų lapas C1206T104K2RCLTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 200V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.055" (1.40mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija T
Reitingai COTS Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Kiti vardai C1206T104K2RCL
C1206T104K2RCL7800
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 0.1µF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Talpa 0.1µF Programos High Reliability