C1206F104K5RACTU
KEMETKEMET
C1206F104K5RACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1206F104K5RACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0.1UF 50V X7R 1206
Duomenų lapai: C1206F104K5RACTU.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
C1206F104K5RACTU specifikacijos
Dalies numeris C1206F104K5RACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0.1UF 50V X7R 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 482127 pcs Duomenų lapas C1206F104K5RACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.039" (1.00mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija FO-CAP
Reitingai - Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Kiti vardai 399-9379-1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 54 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Open Mode Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 0.1µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) Talpa 0.1µF