C1206C825M4RACTU
KEMETKEMET
C1206C825M4RACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1206C825M4RACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 8.2UF 16V X7R 1206
Duomenų lapai: C1206C825M4RACTU.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
C1206C825M4RACTU specifikacijos
Dalies numeris C1206C825M4RACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 8.2UF 16V X7R 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 119039 pcs Duomenų lapas C1206C825M4RACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.071" (1.80mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Kiti vardai 399-4960-1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 43 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 8.2µF ±20% 16V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) Talpa 8.2µF