C1206C820J1GACTU
KEMETKEMET
C1206C820J1GACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1206C820J1GACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 82PF 100V C0G/NP0 1206
Duomenų lapai: C1206C820J1GACTU.pdf
  • Pranešimas
C1206C820J1GACTU specifikacijos
Dalies numeris C1206C820J1GACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 82PF 100V C0G/NP0 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 510199 pcs Duomenų lapas C1206C820J1GACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.035" (0.88mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija C