C1206C684M3VACTU
KEMETKEMET
C1206C684M3VACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1206C684M3VACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0.68UF 25V Y5V 1206
Duomenų lapai: C1206C684M3VACTU.pdf
  • Pranešimas
C1206C684M3VACTU specifikacijos
Dalies numeris C1206C684M3VACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0.68UF 25V Y5V 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 433377 pcs Duomenų lapas C1206C684M3VACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.047" (1.20mm) Temperatūros koeficientas Y5V (F)
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Kiti vardai C1206C684M3VAC
C1206C684M3VAC7800
Darbinė temperatūra -30°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 41 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 0.68µF ±20% 25V Ceramic Capacitor Y5V (F) 1206 (3216 Metric) Talpa 0.68µF