C1206C682M1RACTU
KEMETKEMET
C1206C682M1RACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1206C682M1RACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 6800PF 100V X7R 1206
Duomenų lapai: C1206C682M1RACTU.pdf
  • Pranešimas
C1206C682M1RACTU specifikacijos
Dalies numeris C1206C682M1RACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 6800PF 100V X7R 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 731106 pcs Duomenų lapas C1206C682M1RACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.035" (0.88mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Kiti vardai C1206C682M1RAC
C1206C682M1RAC7800
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 54 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 6800pF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) Talpa 6800pF